Nasza oferta

Prowadzimy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, wspomagamy i doradzamy firmom w zakresie ekonomiczno - finansowym i podatkowym. Przedstawiamy naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązania w określonej sytuacji gospodarczej oraz w określonym stanie prawnym.

Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalne przygotowanie merytoryczne, równie istotne jest jednak nawiązanie relacji z Klientem opartych na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Współpracę zawsze rozpoczynamy od precyzyjnego uzgodnienia oczekiwań i spodziewanych rezultatów. Nasz Klient jest zawsze informowany o bieżącym stanie prac i ewentualnych, pojawiających się problemach.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej przedsiębiorstw państwowych oraz spółek prawa handlowego jak i tych z udziałem kapitału zagranicznego. W ramach wykonywanej działalności zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, bazując na wiedzy i doświadczeniu zespołu profesjonalistów.

Nasza Kancelaria poza doświadczeniem i rzetelnością związaną z prowadzeniem spraw finansowo - księgowych według polskich wymogów formalnych dysponuje również doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie doradztwa przy sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR).

Bezpieczeństwo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami działalność naszej Kancelarii objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilne z tytułu wykonywania zawodu. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji na każdym etapie współpracy.

Nowoczesność

Korzystamy w pełni z narzędzi informatycznych i elektronicznego przekazywania danych. Dbamy o wygodę naszych Klientów jak i staramy się poprawiać sposoby komunikowania oraz szybkość dostępu do informacji. Nasz klient ma możliwość elektronicznego przesłania dokumentów, jak i wgląd w dokumentację swojej firmy na swoim komputerze.